Akce a činnost klubu v roce 2020

Jedná se o akce, které pořádáme v rámci našeho klubu. Více fotografiií nalenete v naší fotogalerii 2020

 

Oslava lesů na Floře Olomouc

3. října jste mohli naše členky potkat na Oslavě lesů na Floře Olomouc, kde jsme opět pomáhaly s programem pro děti.

 

 

Myslivecký den

28. září jsme pomáhaly s Mysliveckým dnem ve Velkých Karlovicích, kde jsme připravily program pro děti.

 

DČM LZ ohařů a ostatních plemen pod OMS Uh. Hradiště

19. září probíhaly LZ ohařů a ostatních plemen pod OMS Uh. Hradiště

VIII. Střelecké závody a trénink - střelnice Doubrava

Tentokrát byly klubové střelecké závody spojené i s tréninkem, který byl pod vedením Pavla Zázvorky, kterému velmi děkujeme za cenné rady.

Členská schůze - střelnice Vráž

Dámy se sjely na členskou schůzi do krásného prostředí na střelnici ve Vráži, které je kousek od loveckého zámku Konopiště.

Mezinárodní konference V4 - „Ženy v myslivosti – V4+“

V Praze dne 25 a 26. února proběhla Mezinárodní konference dámských loveckých klubů. Mezi zúčastnými byly dámy z České a Slovenské republiky, Polska, Maďarska, Srbska, Německa a Rakouska. Dámy společně diskutovaly nad vybranými tématy a měli možnost se podívat i do Lánské obory. Doufáme, že ve společných setkáním budeme pokračovat.
 

Myslivecký ples v Chodové Plané

Myslivecké sdružení Dolní Kramolín pořádal ve spolupráci s Klubem Dámy české myslivosti ČMMJ, z.s. myslivecký ples 1.2.2020 v kulturním domě v Chodové Plané a účast byla opravdu vysoká. Ples zahajovaly trubačky při nástupu Mysliveckého sdružení s Dámami. Hospodář p. Petrák přivítal Dámy na plese, oficiálně poděkoval trubačkám a za spolupráci získal klubový kalendář Dam na rok 2020 a zábava mohla začít.

Po 9. hodině se začala prodávat tombola. Během chvíle byly všechny lístky vyprodány. V 11.00 h byla vyhlášena dámská volenka . Po půlnoci se losovala hlavní cena večera - prase divoké. Zábava probíhala až do ranních hodin.

 

Klubová naháňka v Hartmanicích

Krásný začátek roku opět na Šumavě. Tentokrát i s mysliveckou televizí Hunter TV. Sešlo se nás požehnaně a dámy si to učitě společně užily. Děkujeme všem, co pomohly s organizací a už se těšíme na příští rok.